Smocze Bistro

Menu Smoczego Bistro

Kawa i ciasto dla rodziców, pizza, zapiekanki i mini pancakes dla małych smoków. Ceny i gramatury całej karty w jednym miejscu.

Kawiarnia

Chwila oddechu przy kawie, gdy dzieci szaleją.

Kawa i herbata

  • Espresso8 zł
    40 ml
  • Podwójne espresso12 zł
    84 ml
  • Kawa czarna14 zł
    240 ml
  • Kawa biała16 zł
    260 ml
  • Cappuccino małe17 zł
    260 ml
  • Cappuccino duże19 zł
    360 ml
  • Latte małe18 zł
    270 ml
  • Latte duże20 zł
    350 ml
  • Flat white18 zł
    250 ml
  • Mocha18 zł
    240 ml
  • Pumpkin Spice Latte22 zł
    350 ml
  • Herbata10 zł
    315 ml
    • czarna
    • biała
    • zielona
    • owoce leśne
    • tropikalna
  • Herbata zimowa22 zł
    340 ml
  • Czekolada mała14 zł
    240 ml
  • Czekolada duża18 zł
    350 ml

Ciasta

  • Sernik Karmel Brownie20 zł
    160 g
  • Sernik mango18 zł
    154 g
  • Szarlotka20 zł
    150 g
  • Tarta z rabarbarem i bezą20 zł
    100 g
  • Tarta migdałowa18 zł
    80 g
  • Torcik czekoladowy18 zł
    125 g
  • Ciasto marchewkowe18 zł
    92 g
  • Ciasto czarna pomarańcza18 zł
    130 g
  • Ciasto półkruche ze śliwką18 zł
    110 g
  • Ciasto bezglutenowe18 zł
    120 g
  • Babeczka15 zł
    130 g
    • jagodowa
    • czekoladowa
    • karmelowa
  • Babeczka z płatkami cukru5 zł
    30 g
  • Mini donut4 zł
    30 g
  • Mini muffin4 zł
    15 g

Z pieca smoka

Na ciepło — dla małych i dużych głodomorów.

Tosty

  • Tost serowy18 zł
    200 g
  • Tost serowy + salami20 zł
    215 g

Pizza

  • Kawałek pizzy12 zł
    150 g
    • margherita
    • salami
  • Cała pizza40 zł
    400 g
    • margherita
    • salami

Zapiekanki

  • Zapiekanka klasyczna z pieczarkami25 zł
    220 g
  • Zapiekanka salami25 zł
    210 g
  • Zapiekanka z kurczakiem25 zł
    250 g
  • Zapiekanka serowa z boczkiem25 zł
    210 g

Frytki i stripsy

  • Frytki14 zł
    150 g
  • Stripsy18 zł
    2 szt. · 150 g
  • Zestaw35 zł
    frytki 150 g + 2 stripsy (150 g) + lemoniada 400 ml

Na słodko

Pancakes, lody i posypka, która strzela na języku.

Mini pancakes

  • Mini pancakes16 zł
    9 szt. · 70 g · z cukrem pudrem
  • Mini pancakes na wypasie25 zł
    9 szt. · 100 g · bita śmietana, sos, posypka

Dodatki

  • Lody5 zł
    30 g
  • Bita śmietana3 zł
    15 g
  • Smocza posypka strzelająca — smoczy specjał3 zł
    10 g
  • Posypka owocowa3 zł
    7 g
  • Sos czekoladowy3 zł
    15 g

Lody

Smaki: śmietanka, czekolada, mix

  • Lody małe12 zł
    85 g
  • Smocze wystrzałowe — smoczy specjał16 zł
    100 g · ze strzelającą posypką i bitą śmietaną

Dodatki

  • Smocza posypka strzelająca — smoczy specjał3 zł
    10 g
  • Posypka owocowa3 zł
    7 g
  • Sos czekoladowy3 zł
    15 g

Do chrupania

  • Popcorn18 zł
    80 g

Ugaś pragnienie

Lemoniady i napoje w butelkach.

Lemoniada

  • Lemoniada15 zł
    400 ml
    • cytrynowa
    • mango
  • Bubble lemonade22 zł
    400 ml + 80 g kulek

Napoje w butelkach

  • Napoje gazowane i herbaty mrożone7,50 zł
    500 ml15,00 zł/l
    • Coca-Cola
    • Coca-Cola Zero
    • Coca-Cola Zero Zero
    • Fanta
    • Fanta Lemon
    • Sprite
    • Sprite Zero
    • Nestea brzoskwinia
    • Nestea cytryna
  • Kubuś Waterrr5,50 zł
    500 ml11,00 zł/l
    • malinowy
    • brzoskwinia
    • jabłkowy
    • truskawka
  • Cisowianka4,50 zł
    500 ml9,00 zł/l
    • gazowana
    • niegazowana
  • Cisowianka6,50 zł
    1 l6,50 zł/l
    • gazowana
    • niegazowana
  • Cisowianka Smoczek4,50 zł
    330 ml13,64 zł/l
  • Żywiec Zdrój3,50 zł
    310 ml11,29 zł/l

Informacji o alergenach udziela obsługa bistro. Pozycje oznaczone to smocze specjały.

Planujesz urodziny w Smoczej Arenie?

Pakiety urodzinowe i torty mają osobną ofertę.